Villanyszerelő Németországi Hajógyárba

BSX Service Kft.

A munkavégzés helye
Kiel, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
2 000 - 2 500 EUR/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kisujjában van a villanyszerelés? Kamatoztassa tudását Németországi partnerünknél, ahol kiemelkedő bérrel és ingyenes szálláslehetőséggel várjuk Önt!

Partnerünk Európa egyik legmodernebb hajógyára, ahol a jachtoktól egészen a hadihajók összeszereléséig számítunk a segítségére.

Olyan villanyszerelőt keresünk aki:
● villanyszerelő végzettséggel rendelkezik
● német nyelven képes kommunikálni (nyelvvizsga nem szükséges)
● dolgozott már a szakmában, de nem kizáró ok, ha még nincs sok tapasztalata

A feladat:
● hajók teljeskörű villamossági szerelése, vezetékelése, bekötése

Amit kínálunk:
● kiemelkedő bérezés (10-12 eurós netto órabér ami havonta netto 2000-2200 euróra jön ki)
● modern munkakörnyezet
● hosszú távú munkalehetőség
● ingyenes lakhatás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a [email protected] e-mail címen. Kérdés esetén hívja a 06-30/162 8585-ös telefonszámot kollégánk szívesen ad részletes felvilágosítást a munkáról.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Fémipari gyártás

A cég címe

Anna akna 1 J.
7300 Komló

Kapcsolat

ID: 3973614  Megjelentetés dátuma: 2020.09.24.  A munkabér alsó határa (bruttó): 2 000 EUR/hónap