Irodai asszisztens

BSX Service Kft.

A munkavégzés helye
Komló
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Komlói székhelyű fémmegmunkálással foglalkozó cégünkhöz keresünk irodai asszisztenst!

Vállalkozásunk a fémiparban és a fémmegmunkálás területén területén több évtizedes tapasztalattal rendelkezik. Forgalmunk dinamikusan növekvő, ezzel együtt az adminisztrációs terheink is megnőttek. Keressük új kollégánkat, aki ebben tudna nekünk segíteni.

Feladatok:
Bejövő posta átvétele, iktatása
Kimenő posta kezelése
Bérszámfejtés munkájának segítése
Értékesítési és mérnökségi munka adminisztrációs segítése
E-mailek kezelése, továbbítása az illetékes személyeknek

Elvárások:
Érettségi
Számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)
Komlói, vagy Komló közeli lakhely
Adminisztrációban szerzett tapasztalat előny
Proaktív hozzáállás
B-kategóriás jogosítvány (saját autó előny)

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Határozatlan idejű 8 órás szerződés
Modern munkakörnyezet
Barátságos légkör

Munkavégzés helye:
Komló

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, küldje el önéletrajzát a [email protected] e-mail címre, és ezt követően kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot. Telefonon a 0630/503-6717-es telefonszámon érdeklődhet a munka részleteiről kapcsolatban.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Egyéb ismeretek

Microsoft Word - alapok
Microsoft Excel - alapok

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Fémipari gyártás

A cég címe

Anna akna 1 J.
7300 Komló
ID: 3971418  Megjelentetés dátuma: 2020.09.21.