Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Címkézés, anyagmozgatás

BSX Service Kft.

A munkavégzés helye
Lenti
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
978 Ft/óraA bér nettoban értendő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egy egyszerűen végezhető, megbízható munkalehetőséget kínálunk Zala megyében. Korrekt bérezéssel, hosszú távra keresünk munkavállalókat, Letenyére, egy kiskereskedelmi áruház regionális központjába.

Feladatok:
termékek csomagolása, pontos címkézése
az áruk válogatása
kézi anyagmozgatás

Juttatások:
net. 978 Ft-os órabér
sok helyről elérhető céges buszjáratok (pl.: Csurgó, Barcs, Nagykanizsa, Lenti, Zalaegerszeg...)
14:00-22:00 óra között 15%-os délutános pótlékot fizetünk

Elvárások:
általános iskolai végzettség
egy egyszerű teszt sikeres megoldása

Fontos információk:
munkavégzés helye: Letenye
hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
választható két műszakos beosztás (6:00-14:00; 14:00-22:00)
ingyenes céges buszjáratok
napi bejelentéses munkaviszony (egyszerűsített foglalkoztatás)

Hogyan jelentkezzek?
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az [email protected] címen. Kérdés esetén hívd a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden kérdésedre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Fémipari gyártás

A cég címe

Anna akna 1 J.
7300 Komló
ID: 3942394  Megjelentetés dátuma: 2020.09.08.  A munkabér alsó határa (bruttó): 978 Ft/óra