Hegesztő Németországban

BSX Service Kft.

A munkavégzés helye
Brandenburg, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
10 EUR-tól/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ebben a kiszámíthatatlan időben, egy biztos és megbízható lehetőséget kínálunk! Hosszútávú, Németországi munkavégzésre keresünk hegesztőket. A feladatod egy újonnan épülő gyár felépítésében lesz. Több munkakör közül tudsz választani, szükségünk van awi és lánghegesztőkre is.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:
- A gyár építésében való részvétel
- Csövek és acél elemek hegesztése
- Lehetőség van AWI és láng hegesztésre is

Elvárások:
- Hegesztésben szerzett megfelelő tapasztalat
- Megbízhatóság, csapatszellem, rugalmasság
- Fizikai állóképesség

Előnyt jelent:
- Több éves releváns szakmai tapasztalat
- Német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Modern, multinacionális környezetben, rugalmas feltételek mellett dolgozhat
- Lakhatási támogatás
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
- Brandenburgban, egy újonnan épülő nagy autógyár

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a [email protected] e-mail címen. Kérdés esetén hívja a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen ad felvilágosítást a munkáról.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Minimumszint (A1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Fémipari gyártás

A cég címe

Anna akna 1 J.
7300 Komló

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bernhardt Kornél
Tel.: +36301678171
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3936796  Megjelentetés dátuma: 2020.10.05.  A munkabér alsó határa (bruttó): 10 EUR/óra