Procesný inžinier

BOSCH (Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.)

Miesto práce
Bernolákovo, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie technickej podpory výrobe, optimalizácia výroby
- Spolupráca na projektoch, zavádzanie nových výrobných postupov / zariadení
- Tvorba výrobnej dokumentácie
- Návrh a optimalizácia technologických postupov
- Plánovanie a koordinácia technických zmien

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- Možnosť profesného rastu,
- Mladý dynamický kolektív,
- Možnosť odborných a jazykových školení,
- Možnosť sebarealizácie.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.

K životopisu pripojte nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2018 (még 17 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického smeru,
- Znalosti metód Priemyselného Inžinierstva, štíhlej výroby (LEAN),
- Silné komunikačné a koordinačné schopnosti,
- Chuť učiť sa nové veci,
- MS office - pokročilá úroveň,
- Zmysel pre tímovú prácu, spoľahlivosť,
- Logické a analytické myslenie,
- Angličtina na komunikatívnej úrovni,
- Chuť cestovať,
- Znalosti SAP sú výhodou.

Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o. (CHSK) je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa repasáciou automobilových alternátorov.
Sme pôvodom dánska firma s pobočkami v SR, Nemecku, na Ukrajine, v Číne a na Taiwane. V roku 2008 sa spoločnosť Holger Christiansen stala súčasťou koncernu Robert BOSCH GmbH. Skupina BOSCH je jeden z vedúcich medzinárodných technologických koncernov a zahŕňa Robert Bosch GmbH a jej viac ako 300 dcérskych a regionálnych spoločností vo viac ako 60 krajinách; spolu s obchodnými partnermi je BOSCH zastúpený v 150 krajinách sveta. Každoročne investuje BOSCH viac ako 4 miliardy Euro na výskum a vývoj a ročne prihlási viac ako 3800 patentov na celom svete. So všetkými produktmi a službami podporuje BOSCH kvalitu života inovatívnymi riešeniami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.
Gaštanová Alej 7
900 27 Bernolákovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Vaculciakova
E-mail: poslať životopis
ID: 3311313   Megjelentetés dátuma: 2018.04.23.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   dohodou