Produkt / Proces inžinier

BOSCH (Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.)

Miesto práce
Bernolákovo, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vytváranie nákresov a 3D modelov,
* Uvoľňovanie výrobkov a náhradných dielov do výrobného procesu,
* Plánovanie testovania náhradných dielov a výrobkov,
* Blízka spolupráca s ostatnými pobočkami a organizačnými zložkami vrámci EU ako aj Azijsko-Pacifickej oblasti,
* Riadenie projektov v oblasti zákazníckej, oblasti vývoja produktov a šetrenia nákladov,
* Vytváranie technickej dokumentácie, príprava pracovných inštrukcií.

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- Možnosť profesného rastu,
- Mladý dynamický kolektív,
- Možnosť odborných a jazykových školení,
- Možnosť sebarealizácie.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.

K životopisu pripojte nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (még 14 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického smeru - strojárstvo, elektrotechnika, mechanika/ stredoškolské vzdelanie s praxou min. 2 roky na podobnej pracovnej pozícii,
- Znalosti z oblasti elektrických zariadení (štartéry, alternátory)sú vítané,
- Skúsenosti z oblasti projektového riadenia,
- Znalosť CAD, ideálne Unigraphics
- Silné komunikačné a koordinačné schopnosti,
- Rýchle chápanie a dobré schopnosti riešenia problémov,
- MS office - pokročilá úroveň,
- Zmysel pre tímovú prácu, spoľahlivosť,
- Logické a analytické myslenie,
- Schopnosť robiť rozhodnutia,
- Angličtina na komunikatívnej úrovni (min. B1),
- Druhý cudzí jazyk je vítaný (nemčina, ruština, ukrajinčina, čínština),
- Chuť cestovať,
- Znalosti SAP sú výhodou.

Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o. (CHSK) je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa repasáciou automobilových alternátorov.
Sme pôvodom dánska firma s pobočkami v SR, Nemecku, na Ukrajine, v Číne a na Taiwane. V roku 2008 sa spoločnosť Holger Christiansen stala súčasťou koncernu Robert BOSCH GmbH. Skupina BOSCH je jeden z vedúcich medzinárodných technologických koncernov a zahŕňa Robert Bosch GmbH a jej viac ako 300 dcérskych a regionálnych spoločností vo viac ako 60 krajinách; spolu s obchodnými partnermi je BOSCH zastúpený v 150 krajinách sveta. Každoročne investuje BOSCH viac ako 4 miliardy Euro na výskum a vývoj a ročne prihlási viac ako 3800 patentov na celom svete. So všetkými produktmi a službami podporuje BOSCH kvalitu života inovatívnymi riešeniami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.
Gaštanová Alej 7
900 27 Bernolákovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Vaculciakova
E-mail: poslať životopis
ID: 2328141   Megjelentetés dátuma: 2017.12.04.