Area Manager

BONTONFILM a.s.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Peštianska župa (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 €/mes. plus pohyblivá zložka 500 €/mes. ( dohoda možná )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 vyhľadávať a rozvíjať nové obchodné príležitosti
 komunikovať s obchodnými partnermi a starať sa o dobré vzťahy s nimi
 zodpovedať za tvorbu a plnenie obchodného plánu
 monitorovať trh a konkurenciu
 vyjednávať obchodné podmienky a uzatvárať zmluvy
 podieľať sa na príprave a riadení logistiky
 reportovať obchodnému riaditeľovi bratislavskej kancelárie

notebook
mobilný telefón
služobný automobil

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list
Životopis

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

 výborne ovládať maďarský jazyk – najmä slovom a mať znalosť angličtiny
 mať predchádzajúcu skúsenosť na obchodnej pozícii
 byť samostatný/á a flexibilný/á, vedieť plánovať a doťahovať veci do konca
 mať výborné komunikačné a predajné zručnosti
 byť aktívnym vodičom (sk. B)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Na vrátkach č. 1F
841 01 Bratislava 4

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Brindzík
Tel.: +421220420453
E-mail: poslať životopis
ID: 3491161   Megjelentetés dátuma: 2018.09.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 €/mes. plus pohyblivá zložka 500 €/mes. ( dohoda možná )