Obchodní manažer/ka (práce v Győru)

BODY CENTRUM HUNGARY Kft.

Místo práce
Győr, Maďarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dle domluvy
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
základní plat + provize z prodeje (bez omezení výše)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nalezení vhodných prostor pro firmu v Győru (stěhování z Budapešti)
- péče o stávající i nové zákazníky a distribuční centra
- prodej zboží a vybavování zásilek
- vedení skladu zboží
- práce s firemním webem a facebookem
- příležitostné tlumočení slovenština (čeština) - maďarština

- průběžné vzdělávání ve zdravotní problematice
- produkty firmy za zvýhodněných podmínek
- pružná pracovní doba
- služební notebook a telefon

Za přihlášku do výběrového řízení považujeme zaslání životopisu a motivačního dopisu v maďarském a současně i slovenském (nebo českém) jazyce. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Úvodní školení manažera se uskuteční v České republice.
Na nabídky uchazečů, které nebudou splňovat podmínky pro zařazení do výběrového řízení (viz výše), nebudeme reagovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obchod, marketing, ekonomika, zdravotnictví

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Fakturace - základy
Hospodářská korespondence - základy
Pokladna - základy
Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý

- schopnost samostatné a dynamické práce
- dobré komunikační schopnosti
- obchodní duch a kreativita
- spolehlivost a zodpovědnost

Cégünk egy hagyományos cseh étrend-kiegészítőket gyártó céget, a Joalis s.r.o.-t képviseli Magyarországon. Az egyedülálló Joalis készítmények segítenek az emberi szervezet számára megszabadulni az olyan különféle méreganyagoktól, melyek gyakran okoznak problémákat az immunrendszer helyes működésében és váltanak ki krónikus egészségi panaszokat. Ilyenek lehetnek például a baktériumok, a gombák, a vegyi anyagok, a mérgező fémek, a radioaktivitás, a fertőzési gócok, a helytelenül megemésztett táplálék maradványok, káros érzelmek, stressz stb. Alaptanfolyamokat és tematikus szemináriumokat tartunk orvosok, valamint terapeuták számára. A kereskedelmi menedzser legfőbb feladata egyrészt a Joalis kereskedelmi és tanácsadói munkaegységek hálózatának fejlesztése Magyarországon, másrészt pedig az eladások irányítása. Ezen feladatok ellátására a kereskedelmi menedzser Csehországban kerül felkészítésre.

Pajkos 10
1119 Budapest
www.joalis.hu
ID: 3359038   Megjelentetés dátuma: 2018.04.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   základní plat + provize z prodeje (bez omezení výše)