Értékesítési asszisztens

Bizalmas

A munkavégzés helye
X. kerület, Budapest, Pest megye
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Szeretnél egy biztos munkahelyen dolgozni ahol elismerik a munkádat?
• Jól kommunikálsz és kellőképpen magabiztos vagy, valamint szereted a kihívásokat?
• Szereted a családias környezetet ahol megbecsülésben részesülsz?
• Fix alapbérre és bónusz rendszerre vágysz ahol csak Tőled függ, hogy mennyi bónusz összeget viszel haza a fix alapfizetésed mellé?

AMENNYIBEN A FELSOROLTAKAT SZIMPATIKUSNAK TALÁLTAD, AKKOR SZERETETTEL VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET !

FELADATOK:
• Telefonon keresztül megkeresed a potenciális kis – és középvállalati ügyfeleket
• Akcióinkról és szolgáltatásainkról való tájékoztatás
• Termékünk iránt felkelted az érdeklődést
• Segíted és támogatod az üzletkötők munkáját

ELVÁRÁSOK:
• Középfokú végzettség
• Határozott, magabiztos kommunikációs képesség
• Pozitív és nyitott kommunikatív hozzáállás
• Bírod a monotonitást
• Azonnali munkába állás előny

AMIT KÍNÁLUNK:
• Kellemes irodai környezet
• Motivációs rendszer
• Folyamatos támogatás, rendszeres vezetői visszajelzés
• Fix alapfizetés mellé bónusz támogatás
• Bejelentett munkaviszony és részmunkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest – X. kerület - Köki termináltól 10 perc tömegközlekedéssel.

Kizárólag fényképes Önéletrajzzal !

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése