Telefonos követeléskezelő - Behajtási munkatárs

Bizalmas

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Telefonos követeléskezelő munkatársat keresünk online hirdetési szolgáltatást nyújtó Budapesti cégünk irodájába 6 órás munkavégzéssel.
Az alapfizetés mellett ( 100. 000 HUF nettó ) teljesítmény arányos jutalékot, kiemelkedő bérezést, szakmai tréningeket, rendszeres csapatépítő programokat, barátságos irodai légkört kínálunk az új csapattagoknak.

Főbb Feladat:
- Kimenő és bejövő hívások kezelése a késedelembe került ügyfelekhez kapcsolódóan
- Az ügyfelek tájékoztatása az elmaradásról, valamint a nemfizetés következményeiről, a késedelmes fizetés okainak felderítése, szükség esetén az átszerződés lehetőségének felajánlása, fizetési megállapodás rögzítése
- Kintlévőségek kezelése, behajtása
- Az ügyfelek együttműködési készségének elnyerése, fenntartása
- Fizetőkészség javítása, valamint hosszú távú együttműködések kialakítása
- Keresztértékesítés és szerződéskötés telefonon keresztül.
- Szerződések előkészítése , minimális adminisztráció

Munkakör betöltésének feltételei:
- Középfokú végzettség
- Pontosság, precizitás, alaposság
- Monotonitástűrés
- Eredményorientáltság
- Határozott, magabiztos kommunikációs képesség
- Értékesítés orientált szemléletmód
- Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
- Pozitív és ügyfél-centrikus hozzáállás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amit biztosítunk:
- 6 órás munkaidő -fix alapfizetés (100.000 HUF nettó)
- Sávosan emelkedő jutalékfizetés (próbaidőre is)
- Kellemes irodai környezet
- Motivációs rendszer
- Folyamatos támogatás, rendszeres vezetői visszajelzés
- Fiatalos, dinamikus csapat és kiváló munkahelyi légkör
- Karrier lehetőség
Munkavégzés helye:
Budapest – X. kerület - Köki termináltól 10 perc tömegközlekedéssel.
Kizárólag fényképes Önéletrajzzal !

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése