Telephelyi kisegítő

Biotrans Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Biotrans Kft., Dózsa György út
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tegyél valamit Te is a környezetvédelemért, nálunk a munkáddal is megteheted!
Nálunk dolgozva hozzájárulsz ahhoz, hogy a hulladékká vált élelmiszerek ne a csatornákat szennyezzék, hanem biogázüzemben elektromos áramként hasznosuljanak újra!

Feladatok
- Ételhulladék, használt sütőolaj és lejárt szavatosságú élelmiszer begyűjtésével foglalkozó telephelyünkön takarítási munkák elvégzése,
- a tárolóedények alagútmosóban való tisztítása;
- gépjárművezető kollégák munkájának támogatása,
- a hulladék továbbszállításra való előkészítése,
- egyéb felmerülő eseti feladat, külön utasítás alapján.

Akkor leszel a legjobb jelentkező ha látod az értelmét a szelektív hulladékgyűjtésnek, és fontosnak találod, hogy a különböző hulladékok a helyükre kerüljenek és így újra alapanyaggá válhassanak; ha szereted ha a munkád nyomán rend és tisztaság lesz a korábbi káoszban; ha könnyen tudsz együttműködni másokkal -egy csapat aktív tagjaként.
A munka külön képesítést nem igényel, ugyanakkor előnyt jelent ha van targoncavezetői képesítésed, mert hasznát tudnád venni nálunk. (Ha nincs, de megbízhatónak, lelkesnek és kitartónak bizonyulsz, akkor tanulmányi szerződéssel hozzá tudunk segíteni egy ilyen képesítéshez.)

Mindezért az alábbiakat nyújtjuk kezdéskor:
- dinamikusan növekvő munkabér, jelenleg kezdőbér minimum nettó 200.000 Ft/hó;
- hétfőtől péntekig tartó munkarend;
- munkaidő 7-16 óra között;
- bejelentett munka;
- bejárási támogatás;
- térítésmentes munkaruha;
- ha számíthatunk rád, akkor te is számíthatsz ránk: stabil munkahelyed lesz egy fejlődő cégnél.

A munkavégzés helye a Törökbálinti TT Ipartelep területén található.

További információ és jelentkezés: [email protected] vagy 06 20 571 3105
Rólunk többet itt tudhatsz meg: www.biotrans.hu

Bérinformációk

minimum netto 200.000 Ft kezdőbér

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye a Törökbálinti TT Ipartelep területén található, mely fizikailag közelebb van a XXII. kerülethez mint Törökbálinthoz. Nézd meg google maps segítségével, csak üsd be hogy Biotrans Kft., és a budapesti és törökbálinti cím is ugyanazt takarja!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Képzési szak

hulladékgazdálkodás

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk 2005 óta foglalkozik ételhulladék és használt sütőolaj begyűjtéssel, mára családi vállalkozásból 35 fővel működő, jóhangulatú közösséggé fejlődött, mely a lelkiismeretes és lelkes kollégáknak köszönhetően meghatározó szereplője a hazai piacnak.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

külterület 0152/12 hrsz.
2045 Törökbálint
ID: 3634834   Megjelentetés dátuma: 2019.08.20.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   minimum netto 200.000 Ft kezdőbér