Kereskedelmi asszisztens

Biotest Hungaria Kft.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A kereskedelmi tevékenységről naprakész dokumentáció vezetése (ajánlatok, rendelések, számlák stb.)
• Árajánlatok, forgalmi statisztikák készítése, az ár- és termékkatalógus elkészítésében való részvétel
• Rendelésfelvétel és ezek visszaigazolása, szállítólevelek kiállítása és számlázás
• Áruk külföldi partnerektől való rendelése, esetenként fuvar szervezése, az áru belföldiesítése, vámmegbízás leadása
• Az áru beérkezésekor annak raktárra vételezése, az átvételi bizonylat továbbítása a könyveléshez
• Készletfigyelés, termékenként változóan optimális raktárkészlet kialakítása, és ezekről kimutatások készítése
• A vevőknek történő árukiszállítás szervezésében való részvétel
• A mintakészítmények, rabatt nyilvántartása
• Folyamatos kapcsolattartás az értékesítésben és a raktárban dolgozó kollégákkal, továbbá külső vállalkozókkal (vám, speditőr cégek)
• Az áruforgalom gördülékeny koordinálása
• Javaslattétel a selejtezésre, raktárellenőrzés. részvétel a leltározásban

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Multinacionális vállalati környezet, biztos vállalati háttér
• Családias munkahelyi légkör
• Kiváló munkafeltételek
• Munkába járás támogatása
• Teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű jogviszony

Információk a kiválasztási folyamatról

A Biotest AG gyógyszer, diagnosztikum és műszergyártó cégcsoport 100%-os leányvállalata -Biotest Hungaria Kft.-, törökbálinti központjába szakmailag felkészült KERESKEDELMI ASSZISZTENS munkatársat keres.

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Adminisztráció

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny)
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Angol és/vagy német nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
• Jó együttműködési készség
• Precíz, pontos munkavégzés, határidők pontos betartása
• Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
• Önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való proaktív munkavégzés
• SAP tapasztalat (vagy hasonló ügyviteli szoftver ismerete)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Biotest egy világméretű vállalat, amely plazmafehérje-termékeket és biológiai gyógyszereket állít elő. Termékeinket a klinikai immunológia, a hematológia és az intenzív betegellátás területén alkalmazzák elsősorban. Ezek a készítmények súlyos és gyakran krónikus betegségben szenvedő páciensek célzott kezelését biztosítják, lehetővé téve, hogy normális életet éljenek.

Szakterületeinken belül tevékenységünk a preklinikai és klinikai fejlesztéstől kezdve a gyártásig és világszintű forgalmazásig terjed ki. A kutatásokat, fejlesztéseket és a gyártást a németországi központi székhelyünkön végezzük. Világméretű disztribúciós hálózatunkat saját értékesítési szervezeteink (leányvállalataink) és közreműködő partnereink alkotják.

A cég címe

Torbágy utca 15/A
2045 Törökbálint