Logisztikai műszakvezető

BioTech USA Kft.

A munkavégzés helye
Szada
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok:
• Raktár napi munkájának felügyelete, folyamatok operatív támogatása,
• Hatékony és gazdaságos raktári üzemelés, illetve készletgazdálkodás biztosításában való részvétel,
• Munkatervezés, létszámgazdálkodás és erőforrás-tervezés,
• Logisztikai folyamatok átvilágításában és fejlesztésében való részvétel,
• Vezetői riportrendszer üzemeltetése, elemzések készítése,
• Vállalatirányítási rendszer logisztikai felületeinek napi szinten történő használata.

Szakmai elvárások:
• Logisztikai szakirányú végzettség (felsőfokú vagy OKJ),
• Logisztikai területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
• Legalább 1 év középvezetői pozícióban szerzett tapasztalat,
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Outlook, Excel kiemelten),
• Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.

Elvárt személyes kompetenciák:
• Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
• Logisztikai szemléletmód, szervezőkészség,
• Jó elemző- és problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet, gyakorlatias beállítottság,
• Csapatban dolgozni tudó, de önálló munkavégzésre is alkalmas személyiség,
• Asszertív vezetési képességek,
• Jó időbeosztásra való képesség, terhelhetőség,
• Logikus, reális és felelősségteljes gondolkodásmód,
• Munkaszeretet, gyors, de precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:
• IFS integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
• Sporttáplálék kiegészítők piacának ismerete
• Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:
• Stabil hátterű cég
• Versenyképes fizetés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Szada, Ipari park

Munkaidő:
Kétműszakos munkarend:
1. műszak: 06:00-14:00
2. műszak: 14:00-22:00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el a korábbi munkahelyeken betöltött pozíciók részletes leírását tartalmazó fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és nettó fizetési igényét a hr@biotechusa.com e-mail címre! Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a szakmai tudást és vezetői képességeket a felvételi eljárás során teszteljük.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A BioTechUSA több mint 700 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Ipari park út 10.
2111 Szada