Magasemelésű targoncavezető

BFB plus Kft.

A munkavégzés helye
Nyáregyházi út 51., 2212 Csévharaszt, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük raktári csapatunk új tagjait

MAGASEMELÉSŰ TARGONCAVEZETŐ
pozícióba

Feladataid lesznek:
- Termékeink állványrendszerről történő be- és kitárolásának elvégzése,
- Beérkező árukat is fogadnod kell és a teherautóról le- és felpakolásukat elvégezned,
- A raktározással kapcsolatos adminisztráció elvégzése és a készlet rendezése is.
- Egyéb anyagmozgatási feladatok is szükségszerűen.

Egyéb béren kívüli juttatások

- Stabil munkalehetőség
- Jó kereseti lehetőség (cafeteria, bejárás támogatása)

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
Csévharaszt, Nyáregyházi út 51.

Amennyiben érdekes lehet számodra a lehetőség, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el számunkra a hr@bfbplus.hu e-mail címre, valamint arra kérünk, hogy a tárgymezőben szerepeljen a munkakör megnevezése.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- Magasemelésű targonca vezetői engedéllyel rendelkezel már,
- Magasemelésű targoncavezetésben már gyakorlatod is van esetleg,
- Nem okoz gondot a több műszak vállalása, mivel partnereinket több műszakban szolgáljuk ki,
- Pontosan és precízen végzed a munkád és nagyon fontos, hogy légy megbízható,
- Hozol Erkölcsi bizonyítványt, mert ehhez a munkakörhöz mi ezt fontosnak tartjuk, de ezt évente 4 alkalommal díjmentesen meg tudod igényelni.

Örülünk, ha rendelkezel a fentieken kívül még:
- C vagy CE kategóriás jogosítvánnyal
- Középfokú végzettséggel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Nyáregyházi út 51.
2212 Csévharaszt