Tehergépjármű vezető

Becker és M Kft.

A munkavégzés helye
Vecsés
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Konténeres autóra (sitt-hulladék szállítás) keresünk sofőrt vecsési telephelyünkre budapesti munkavégzéssel.

Fő feladatok:
A diszpécserek által felvett konténer rendelések teljesítése láncos konténeres autóval Budapest összes kerületében. Megrendelőink magasszintű kiszolgálása, valamint konténerek mozgatása, ürítése.

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
- Mercedes Actros autó

Jelentkezéshez szükséges feltételek:
- Budapest ismeret
- teherautó vezetési tapasztalat
- GKI kártya
- rugalmasság

Előny:
- E kategóriás jogosítvány (pótkocsihoz)
- konténeresautó gyakorlat
- nehéz gépkezelői jogosítvány
- telephely megközelítése 30 percen belül

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

C, E

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Becker és M Kft. 1988 óta mind a lakossági, mind az ipari ügyfelek számára magas színvonalú, komplex hulladékkezelési megoldásokat kínál.
Cégünk fő profilja a konténer szállítás és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások biztosítása. Budapest és vonzáskörzetében vállaljuk az alábbiakat:

sitt szállítás, építési törmelék szállítás,
zöldhulladék elszállítás,
szemétszállítás,
termőföld kiszállítás

A cég címe

Malom u. 19.
2220 Vecsés

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Becker József
Tel.: +36309670222
E-mail: Küldje el önéletrajzát