Lakatos / géplakatos

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft. keres szakmai tapasztalattal rendelkező LAKATOS / GÉPLAKATOS munkatársakat,ideálisan azonnali belépéssel, vasúti felsővezetéktartók gyártására és ezzel kapcsolatos munkák végzésére.Feladatok :
  • Présgépek  beállítása és ezekkel történő munkavégzés (pl.:lemezek préselése)
Elvárások:
  • Szakmai végzettség / Lakatos, géplakatos végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, precíz igényes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Biztos, kiszámítható jövedelem , mozgóbér és  túlórapótlék
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Egy műszakos munkarend (06:00 -14:00)
  • Hosszú távú és  stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Jászberényi út
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!