Logisztikai tervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Gyöngyös
Munkaidő
teljes munkaidő

Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből?Sikerként éled meg, ha bíznak tárgyalási készségedben, szervezési ügyességedben?Szeretnél egy kulcs pozícióban dolgozni? Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív feladatvégzés?HA, igen TÉGED keresünk!

JELENTKEZZ, MOST!

Ki a megbízó, aki hirdet?

Partnerünk egy német tulajdonú cég gyártó központja. Az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, induktív alkatrészek globális piacán. Jelen vannak az energetikában, közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

LOGISZTIKAI TERVEZŐ

Milyen feladataid lesznek?

  • A gyártás vezérlése, termelési kapacitás tervezése és optimalizálása a beérkező előrejelzések/megrendelések függvényében
  • Új vevői megrendelések jóváhagyása, feldolgozása a vállalati információs rendszerben
  • Vevői igények figyelése, változások nyomon követése
  • Napi kommunikáció az anyavállalat customer service csapatával angol nyelven
  • Napi szintű együttműködés az egyes részlegekkel
  • Szükséges riportok elkészítése, továbbítása a részlegek és az ügyvezetés részére
Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Legalább 3 éves tapasztalat termeléstervezés területen
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Kiváló szervezőkészség, pro-aktív gondolkodás
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség
Előnyben részesítünk, amennyiben van..
  • Műszaki felsőfokú végzettséged
Mit kapsz munkád megbecsüléseként?
  • Stabil hosszú távú munkalehetőséget
  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy stabil, piacvezető cégnél
  • Piacképes havi alapjövedelmet
  • Éves nettó 264.000 Ft cafetériát (készpénz vagy SZÉP kártya)
  • 100 %-os bejárási támogatást
  • Bónuszt (10%, félévenkénti kifizetés)
  • Költözés esetén lakhatási támogatást
  • Rugalmas munkarendet, Home Office lehetőséget

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!