Projektvezető (célgépgyártás)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest
Munkaidő
teljes munkaidő

Van már tapasztalatod a célgép-gyártás területén? Szívesen dolgoznál változatos, izgalmas projekteken? Lendületes, határozott és proaktív szakembernek tartod magad?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, olvass tovább, mert TÉGED keresünk!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk ipari automatizálással, egyedi célgép gyártással és robotcellákkal foglalkozó, magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Modern gondolkodású, folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most új tagot az alábbi pozíció betöltésére:

PROJEKTVEZETŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Projektek koordinálása (időterv elkészítése, költségek figyelemmel kísérése, minőség biztosítása)
  • Projektcsapat vezetése
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Aktív részvétel az árajánlatok és a koncepciók kidolgozásában
  • Projekt meetingek szervezése, vezetése
  • Riportálás a közvetlen vezető felé
  • A berendezések telepítésének és beüzemelésének koordinálása

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben:

  • Van legalább 5 év tapasztalatod célgépek tervezésében, fejlesztésében
  • Mérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van
  • Ismered a tervezői szoftvereket

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbért tapasztalatodnak megfelelően
  • Céges autót
  • Rugalmas, kötetlen munkaidőt
  • 13. havi bért

Munkavégzés helye:

  • Pest megye keleti része

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!