Stratégiai beszerző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol komplex beszerzési projektekért felelhetsz?
Szívesen dolgoznál egy különleges környezetben és végeznél olyan munkát, melynek eredményét több millióan láthatják?
Van legalább 2 éves tapasztalatod stratégiai beszerzésben és emellett jól beszélsz angolul?

HA, igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, olvass tovább, mert ez a Te nagy lehetőséged!

Partnerünk Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A fejlesztési terv részeként számos változatos projekt van most folyamatban náluk. Bővülő direkt beszerzési csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Milyen feladataid lesznek?

  • Elsősorban beruházásokhoz, karbantartásokhoz kapcsolódó kategóriák (beleértve tárgyalások, elektronikus licitek, szerződéskötések) kezelése
  • A működéshez közvetlenül kapcsolódó és szükséges anyagok illetve szolgáltatások pályáztatása
  • A kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, pro-aktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében
  • Aktív használata a BUD e-beszerzési és SAP használat
Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves releváns (beszerzési és/vagy projekt management és/vagy beruházási) tapasztalat
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú végzettség
  • Együttműködés, csapatmunkára való készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság
Előnyben részesítjük, amennyiben rendelkezel..
  • SAP, e-beszerzési rendszer ismeretével
  • Mérnöki szaktudással/előképzettséggel

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Piacképes alapbért
  • Különleges nemzetközi munkakörnyezetet
  • Fejlődési lehetőséget
  • Kihívást jelentő, változatos projekteket
  • Összetartó csapatot

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest