Senior rendszermérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Baranya megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ki a Megbízónk?

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú piacvezető, biztonságtechnikai cég. 28 éve vannak jelen a piacon és folyamatosan fejlődnek és bővülnek. Ennek köszönhetően keresünk egy új senior kollégát a csapatukba az alábbi pozícióba:

SENIOR RENDSZERMÉRNÖK

Feladatok:

  • IT üzemfolytonosság biztosítása
  • Monitoring rendszerek üzemeltetése
  • HA rendszerek tervezésében, üzemeltetésében való aktív részvétel
  • Virtualizációra való áttérés teljes levezénylése külső partnerrel
  • Együttműködés a szoftverfejlesztéssel, projektek támogatása

Elvárások:

  • Legalább 5 éves hosting/távközlés/linux/HA területen szerzett tapasztalat
  • Debian, Ubuntu operációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hálózatüzemeltetésben szerzett tapasztalat (Cisco, Mikrotik, VPN megoldások)
  • Tűzfal-, spam- és vírusvédelmi megoldások ismerete
  • Virtualizációs környezetekkel kapcsolatos tapasztalatok (pl. Xen, VMware)
  • Szkriptnyelvek ismerete (pl. bash, perl)
  • Levelezőrendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (postfix, dovecot, procmail, rspamd, spamassassin, milter alapú kiegészítők, dmarc/dkim/spf beállítás)
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyök:

  • Magas rendelkezésre állású rendszerek, illetve loadbalance megoldások ismerete
  • Cisco minősítések megléte (CCNA, Routing & Switching, Securtiy)
  • Monitoring rendszerek ismerete
  • Konfiguráció menedzsment megoldások ismerete
  • Legalább szövegértési szintű angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavállalói jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Jó csapatszellem
  • Hagyományos 8 órás munkarend, rugalmas időbeosztással + készenlét
  • Home Office lehetőség
  • Piacképes fizetés + cafeteria
  • Céges laptop és telefon biztosítása
  • Céges autó magánhasználattal
  • Támogatott sportolási és rekreációs lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hálózati-/Rendszermérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!
  • Munkavégzés helye: Pécs

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem