Betanított fizikai munka

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Hódmezővásárhely
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi cégcsoport hódmezővásárhelyi gyáregységébe keresünk új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

BETANÍTOTT MUNKA

Feladatok:

  • Betanított feladatkörben munkavégzés 2 műszakban
  • Műszakok: 6:00-14:00 ; 14:00-22:00

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség

Előnyök:

  • Targoncavezetői engedély
  • Műszaki végzettség (szakmunkásképző vagy szakiskola)

Juttatások, ajánlat:

  • Képzési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • 13. havi fizetés
  • Széles körű cafeteria juttatás
  • Munkahelyi étkeztetés munkáltatói támogatással
  • Ingyenes uszodabérlet
  • Kedvezményes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott