Üzemvezető (élelmiszeripar)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszeripari gyártó partnerünk neve hosszú évtizedek óta garanciát jelent a kiváló minőségre, a magyar szaktudás a nemzetközi háttérnek köszönhetően kiegészült nemzetközi sajtgyártó ismeretekkel is.

Olyan közkedvelt piacvezető sajtmárkák gyártóját érdemes elképzelni, mint a Medve, a Tihany Válogatás, a Karaván vagy a Pannónia.

Veszprémi gyártóegységükbe keresünk most új vezetőt az alábbi pozícióba:

ÜZEMVEZETŐ (SAJTGYÁRTÁSI TERÜLET)

A gyáron belül két üzemi rész található - mi most jelenleg a sajtgyártási területre keresünk új vezetőt (60-80 fő koordinációja), itt zajlik a termékek előkészítése, a camembert sajtok gyártása, valamint a csomagolásuk.

Feladatok:

  • A sajtgyártó és sajtcsomagoló üzem termelésének előkészítése, megszervezése és irányítása az élelmiszer előállítására vonatkozó szabályok (HACCP) és belső utasítások szerint,
  • A gyártás ütemezése és folyamatos felügyelete a határidők és a költségkeretek figyelembevételével,
  • Termelés optimalizálása, az ott dolgozó 60-80 fő koordinációja,
  • A gyártás minőségének, illetve a gyártógépeknek a rendszeres ellenőrzése,
  • Termelési problémák megoldásában való részvétel,
  • Hatékonyság növelése,
  • Beosztott kollégák fejlesztése, teljesítményük értékelése, motiválása,
  • Fejlesztési projektek, új technológiák bevezetésének a koordinálása,
  • Gyártási dokumentációk, receptúrák kezelése,
  • Riportok készítése, adatok elemzése és bemutatása,
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és higiéniai szabályok betartása és betartatása,
  • Munkaidőbeosztás elkészítése és menedzselése a NexonTime rendszerben.

Elvárások:

  • Élelmiszeripari mérnök végzettség,
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat élelmiszeripari gyártócégnél (preferáltan tejipar) üzemvezető vagy műszakvezető pozícióban,
  • A vezetői pozíciót megelőzően több éves élelmiszeripari tapasztalat, a szakma gyakorlati ismerete,
  • Angol középfokú nyelvtudás,
  • Határozott fellépés, elkötelezettség a minőségi, precíz munka irányába,
  • Önállóság, terhelhetőség, tanulási hajlandóság.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felül n. 18.000 Ft/hó cafeteria,
  • Allianz egészségbiztosítás,
  • Költözés esetén lakhatási támogatás.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Élelmiszeripari mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest