Épületvillamossági építésvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ki a megbízó?

Partnerünk a 3 milliárd euró értékű fejlesztéseivel a közép-európai ingatlanpiac meghatározó szereplője. Legfőbb értékük a több mint 500 főből álló, magasan képzett és tapasztalt valamint a legnagyobb számú ingatlanfejlesztő gárda.
Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI ÉPÍTÉSVEZETŐ

HA:

Kiválóságra törekszel az élet minden területén

Nyitott szemmel jársz a világban

Megvan benned a kitartás, mely elengedhetetlen

Igazi csapatjátékos vagy

Köztük a helyed! Jelentkezz mert Téged keresnek!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Alvállalkozói napló ellenőrzése
  • Kooperációkon való aktív részvétel, szakági kooperáció vezetése szükség szerint
  • Szoros együttműködés az építésirányítással, társvállalkozókkal és saját szakági vezetéssel
  • Minőség ellenőrzése
  • Beépítendő anyagokkal kapcsolatos minőségi ellenőrzések lefolytatása beépítés előtt
  • Kivitelezés közbeni szükséges anyag és szerelés utáni vizsgálatok elvégzése, elvégeztetése, dokumentálása
  • Műszaki igazgató és gépész szakági projektvezető, valamint alvállalkozók közötti kommunikáció közvetítése
  • Átadás-átvétel lefolytatása, dokumentálása, anyagok bekérése és ellenőrzése az alvállalkozókkal
  • Generál és vállalkozói ütemterv betartása, betartatása
  • Munkavédelmi, tűzrendészeti előírások betartása, betartatása
  • Heti, havi jelentések elkészítése
  • Munkabiztonság ellenőrzése, védőfelszerelések használatának ellenőrzése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Épületvillamos szakági kivitelezői tapasztalat
  • 1-3 év generál kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Piacképes alapbért
  • Cafetériát: nettó 260.000Ft/év (szép kártya és készpénz)
  • Céges autót
  • Projektek során több alkalommal bónuszt (a projektek általában 1,5 - 2 éven keresztül tartanak)

 Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!