Bérszámfejtési munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója, világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak.
Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról.

Bővülés céljából keresnek BÉRSZÁMFEJTÉSI MUNKATÁRSAT Jász-Nagykun-Szolnok megyében.

Feladatok:

  • Havi bérszámfejtés előkészítése,
  • Kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel,
  • Munkavállalói kérdések megválaszolása, tanácsadás,
  • TB-ügyintézés adminisztrációjának elvégzése,
  • Munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése (szellemi munkavállalók),
  • Cafeteria juttatások és bónuszrendszer kezelése, adminisztrációja,
  • KSH-statisztikák készítésében való részvétel.

Elvárások:

  • Legalább középfokú, gazdasági végzettség,
  • Legalább 2-3 év bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű Excel-ismeretek,
  • Önállóság,
  • Precizitás.

Előnyök:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,
  • Bruttó 34 ezer forint értékű Cafeteria,
  • Bejárás-támogatás,
  • Stabil, multinacionális környezet.

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola