Területi képviselő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk komplett fűszerkeverékek kifejlesztésével foglalkozik elsősorban húsipar, de egyéb élelmiszeripari cégek részére. Az anyacéget 1924 Hamburgban alapították, majd 1996 megalapításra került a magyar leányvállalat is, amely értékesítéssel foglalkozik hazánkban. Jelenleg 40.000 tonna terméket gyártanak évente 7 gyártási helyszínen Európában. 7 leányvállalat és több mint 40 képviselet működik világszerte.

A magyarországi divízió bővülés előtt áll, ezért keresünk számukra új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba.

RÉGIÓ:
Kelet-Magyarország (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Békés megye)
VAGY
Nyugat-Magyarország (Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Zala megye, Veszprém megye)

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, megnyerése, szerződések előkészítése,
  • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása,
  • Árajánlatok készítése,
  • Szakmai segítségnyújtás a partnerek számára,
  • Együttműködési szerződések megkötése.

Elvárások:

  • Legalább 23 év HÚSIPARI VAGY TEJIPARI technológiai tapasztalat gyártási területen,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Angol VAGY Német társalgási szintű nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Értékesítési tapasztalat,
  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér + bónusz,
  • Stabil nemzetközi vállalat,
  • Céges autó (magánhasználatra is), mobiltelefon, laptop.

Munkavégzés helye:

  • Országos

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉLELMISZERIPAR: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol vagy német és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem