Ügyfélszolgálati munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha jól kommunikálsz, precíz vagy és hosszabb távra tervezel, akkor itt a helyed!

Milyen feladataid lesznek?

  • Bejövő ügyfélmegkeresések fogadása: email, live chat és telefonos ügyintézés
  • Panaszok felderítése és kezelése
  • Ügyfelek azonosítása és tájékoztatása, kimenő hívások, chat indítása
  • Kommunikáció naplózása és riportok készítése
  • 24/7 ügyfélszolgálati rendszer magabiztos használata, rendeltetésszerű üzemeltetése
Mit kérünk Tőled?
  • Minimum középfokú végzettség és alapfokú angol tudás
  • Precizitás és igényes munkavégzés
  • Magabiztos számítógéphasználat (Word, Excel)
  • Emberközpontúság
Előny, de nem feltétel:
  • Ügyfélszolgálaton, vevőszolgálaton vagy Call Centerben szerzett tapasztalat
Mit kínálunk cserébe?
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Növekvő bérezés: br. 303 000 Ft az első 3 hónapban, 3 hónap után br. 330 000 Ft, 1 éves munkaviszony után br. 380 000 Ft
  • Stabil, megbízható munkahely, amely folyamatosan fejlődik
  • Menő munkakörnyezettávol a város zajától, zöldövezeti budai kertkapcsolatos irodában
  • Dinamikus, pozitív szemléletű csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • 8 órás műszakok /nappal és éjjel isDE! Figyelünk az igényeidrea beosztás fixen 1 hónapig azonos
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!