Projektkoordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk egy német tulajdonban lévő autóipari gyártó cég Magyarországon. Csapatukba keresünk új kollégát egy 3 fős projekt csapatba az alábbi pozíció betöltésére:

PROJEKTKOORDINÁTOR

Feladatok:

  • A projektállapot folyamatos ellenőrzése és dokumentálása
  • Felelős a PEP folyamat 4-5 lépésének betartásáért
  • A helyi projektcsapat megbeszéléseinek rendszeres koordinálása, moderálása és dokumentálása
  • A projektköltségek nyomonkövetése és ellenőrzése
  • Eszkaláció kezelés a központi projektvezetés és a helyi felsővezetés irányába
  • A helyi team szakmai irányítása
  • Változásmanagement (CRR) koordinálása
  • Részprojektbüdzsé elkészítése
  • Kiegészítő költségek behatárolása a projekthez

Elvárások:

  • Lezárt mérnöki vagy üzemgazdasági tanulmányok
  • Legalább 3 éves autóipari tapasztalat(projektmenedzsment, minőségügy vagy mérnöki területeken)
  • Biztos műszaki vagy üzemgazdasági ismeretek
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős MS-Office ismeret(Excel, PowerPoint)
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Jó felfogó és elemzőképesség, szervezőkészség
  • Döntésképesség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Juttatások, ajánlat:

  • Nemzetközi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Pozícióhoz illeszkedő igazán jó alapbér
  • 13. havi bér
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük német ÉS magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Német Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott