Valutapénztáros

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Valutapénztáros álláslehetőség!

Fontos számodra a precíz munkavégzés?

Jó kommunikációs képességgel rendelkezel?

Szeretnél egy fiatalos, családias csapatban dolgozni, modern és elegáns munkakörnyezetben?

Amennyiben minden kérdésre IGEN a válaszod, JELENTKEZZ, mert TÉGED keresünk!

Feladatok:
  • Valuta- és forintpénztárba történő be- és kifizetések lebonyolítása és könyvelése
  • Pénztárhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Információnyújtás más szervezeti egységek részére
  • Egyéb számviteli adminisztrációs feladat
Személyes elvárások:
  • Csapatjátékos, nyitott személyiség
  • Fontos számára a pontos, precíz, minőségi munkavégzés
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Megbízható, határozott, felelősséget vállal a munkájáért
Szakmai elvárások:
  • Szakirányú középfokú pénzügy-számviteli végzettség
  • Microsoft Word és Excel erős középszintű ismerete
Előny:
  • Valutapénztárosi végzettség
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Navision program ismerete
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás írásban
Amit kínálunk:
  • Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
  • Munkavégzési lehetőség egy fiatalos, családias csapatban
  • Hosszútávú elköteleződési lehetőség
  • Határozatlan munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budapest Munkaidő: 8 óra Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest