Operációs koordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az 1998-as alapítású magyarországi központú, független pénzintézet, ügyfelei részére pénzügyi informatikai és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó Megbízónk új munkatársat keres OPERÁCIÓS KOORDINÁTORpozícióra.Feladatok:
  • Belső projektek vezetése
  • Operációs vezető szakmai támogatása
  • IT/Operációs beszerzések menedzselése
  • Operációs vezető megbeszéléseinek szervezése, jegyzőkönyvek készítése, feladatok menedzsmentje
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Egyéb ad-hoc feladatok végrehajtása
Elvárások:
  • min. 10 éves munkatapasztalat
  • Elsősorban projekt vezetői, team lead tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Logikus gondolkodás
  • Önálló, szakmailag igényes munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség
Előny:
  • Banki / IT területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb nyelv ismerete (pl. orosz)
Ideális pályázó:
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Kreatív és megoldás orientált
  • Proaktív
  • Precíz, érdeklik a részletek és szeretné megérteni a magasabb szintű összefüggéseket
  • Jó együttműködési készséggel rendelkezik, rugalmas és nyitott attitűd jellemzi
Amit kínálunk:
  • Jó hangulatú, szakmailag magas színvonalú, nemzetközi csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége, változatos feladatok, elismerés
  • Modern, kényelmes iroda
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület
Jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzzal!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest