It projekt asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

SZERETNÉL MAGYARORSZÁG EGYIK LEGKIVÁLÓBB MICROSOFT SPECIALISTA VÁLLALATÁNÁL A PROJEKTCSAPAT TAGJA LENNI?
Van már projektasszisztensi tapasztalatod és beszélsz angolul?
Akkor náluk van egy hely számodra! Jelentkezz hozzájuk most!

Ügyfelünk egy 2006-ban alapított szoftverfejlesztő vállalkozás. Hazai és nemzetközi ügyfeleik számára elsődlegesen egyedi üzleti alkalmazásokat fejlesztenek, amely kiegészül portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, valamint professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Kollégáik több éves szakmai tapasztalattal, közel 200 MCP vizsgával, számos szakmai és projekt management minősítéssel rendelkeznek.

A cég az egyetlen olyan magyarországi vállalat, amely tagja a Microsoft Central and Eastern Europe Business Intelligence BlackBelt Csapatának valamint globális szinten a Microsoft BI RedCarpet csapatának, melyekbe a legkiválóbb BI megoldásszállító partnerek kerültek meghívásra.

Számukra keresünk most új munkatársat bővítés céljából az alábbi pozícióba:

IT PROJEKT ASSZISZTENS

Az új kollégának miért érdemes náluk dolgozni?
Mert az MCPD vizsgákat támogatják: minden kollégájuknak ingyenesen biztosítják a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt.
Mert MINDIG FRISS technológiákat alkalmaznak: megoldásaikat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg.

Feladatok:

  • Projektek állapotának követése, riportok összeállítása,
  • A megrendelők és teljesítési igazolások intézése,
  • Irattárazás, dokumentumok rendezése,
  • A feladatok, teendők folyamatos nyomon követése,
  • Felsővezetői riportok összeállítása,
  • Kapcsolattartás magyar és külföldi ügyfelekkel, alvállalkozókkal, cégen belüli szervezeti egységekkel.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Minimum 2 év tapasztalat projekt asszisztensi munkakörben,
  • MS Office ismeretek: MS Outlook, MS Excel, MS Project, MS Sharepoint magabiztos használata,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Juttatások, ajánlat:

  • Változatos projektek,
  • Friss technológiák,
  • Szakmai kihívások,
  • MCPD vizsgák,
  • Karrier építés várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezését önéletrajzod elküldésével!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)