Értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.
A csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.
Csapatuk új taggal bővül, munkatársat keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • A szolgáltatás teljes portfóliójának értékesítése új ügyfeleknek
  • Key Account Management
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyféllátogatás
  • Ajánlatok készítése
  • Szakmai egyeztetés az üzletágakkal
  • Ügyféllisták készítése
  • Ügyfél-elégedettség felmérés
  • Saját feladatainak és eredményeinek adminisztrálása a CRM rendszerben
  • Kimutatások készítése
  • Marketing feladatokban való részvétel
  • Részvétel rendezvényeken, valamint azok szervezésében

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • 1-3 éves munkatapasztalat, ipari területen, hasonló munkakörben
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés és kreativitás
  • Jó tervező-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó kapcsolatteremtő készség

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)