Üzletviteli tanácsadó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Hosszú évek óta üzletviteli tanácsadással foglalkozik, de új kihívásra vágyik a karrierjében? Releváns tapasztalatot szerzett valamely BIG4 vállalatnál, és most szívesen kipróbálná magát egy kisebb tanácsadó cégnél is? Rendelkezik meglévő kapcsolatrendszerrel, és a partnereivel szívesen megismertetne egy kiemelkedő színvonalú szolgáltatást? Ön vállalkozó szemléletű, kockázatkedvelő személyiség? Amennyiben magára ismert, jelentkezzen a pozícióra, hisz ez egy Önnek szóló lehetőség!Mit lehet tudni Megbízónkról?Partnerünk egy 10 fős üzletviteli tanácsadó cég, amely hosszú évek óta stabilan jelen van a piacon. Csapatuk bővülése miatt keresünk hozzájuk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:ÜZLETVITELI TANÁCSADÓMilyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 7-10 éves, BIG4-nál, üzletviteli tanácsadásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Meglévő kapcsolatrendszer (főleg multinacionális cégek)
  • Vállalkozói szemléletmód, kockázatkedvelő egyéniség
  • Motivált, ambiciózus személyiség, sales-es attitűddel és/vagy tapasztalattal
Milyen feladatok várnak Önre?
  • Üzletviteli tanácsadás
  • Új üzletág kiépítése, új ügyfelek akvirálása, tárgyalások lebonyolítása
  • Projektek felkutatása, ajánlatkészítés és ajánlatadás
  • Projektek teljes körű lebonyolítása
  • A projektekben részt vevő munkatársak szakmai irányítása
Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Rugalmas munkaidő
  • Távmunka lehetőség
  • Teljesítmény-orienált bónusz
  • Az üzletág kiépítése után teljes értékű partnerré válás
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával! Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület / rugalmas