Belső értékesítő (műszaki szaküzlet - tatabánya)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk 25 éves múlttal rendelkező, az ipari disztribúcióban nemzetközi szinten is vezető szerepet betöltő vállalat.

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba keresünk számukra munkatársat Tatabányán található műszaki kereskedésükbe.

A cég fő profilja karbantartási termékek ( Pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és  vezérléstechnikához  kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára.
Feladatok:
  • A cég vevőinek, belső vevőinek és külső üzletkötőinek kiszolgálása
  • Beérkező áruk bevételezése
  • Kasszakezelés, számlázás
  • Készletkezelés
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Árajánlatok elkészítése, megrendelések kezelése SAP-ban
Elvárások:
  • Műszaki végzettség esetén értékesítői tapasztalat, VAGY
  • Középfokú végzettség esetén hasonló termékkörben műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kereskedői szemléletmód
  • Felhasználói szintű MS OFFICE ismeretek

Előny:

  • Angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Alapbérezés mellett választható cafeteria juttatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük frissített önéletrajzzal jelentkezz!