Műszaki értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kisujjadban van az értékesítés? Nem csak terméket, hanem megoldást szeretnél kínálni ügyfeleidnek? Munkádat kiemelkedő, szakemberek általi műszaki támogatással szeretnéd végezni? Lételemed a szakmai fejlődés?

Amennyiben a válaszod IGEN, olvass tovább, mert TÉGED KERESÜNK!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Értékesítő csapatuk bővülése miatt keresik új csapattársukat az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • Beérkező üzleti igények kiszolgálása, árajánlatkészítés
  • Kapcsolatépítés- és ápolás új, valamint meglévő ügyfelekkel
  • Tárgyalások lebonyolítása, műszaki és kereskedelmi egyeztetések
  • Vevőelégedettség biztosítása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Legalább 1-2 év értékesítés területén szerzett tapasztalat (Előny, ha műszaki területen is van jártasságod)
  • Önálló, proaktív, ügyfélközpontú munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • B kategóriás jogosítvány

Mit kínál a cég?

  • Fix alapbér + jutalékos jövedelmezés (kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel)
  • Új, modern irodaház, ahol minden adott a jó hangulatú és magas színvonalú munkavégzéshez
  • Korrekt vezetői hozzáállás
  • Teljes körű betanítás (termékismeret, műszaki tartalom)
  • Műszaki és kereskedelmi fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest