Műszaki értékesítő (Eger)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Eger
Munkaidő
teljes munkaidő

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat Egerbe.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása,
  • Szakmai tanácsadás alapján ajánlatadás a vevőknek,
  • Megrendelések kezelése,
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
  • Pénztárgép kezelése.

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség,
  • 1-2 éves tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében kereskedelmi területen,
  • VAGY
  • Villanyszerelői végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ,
  • Ügyfélorientált, kedves hozzáállás.

Előnyök:

  • Középfokú végzettség,
  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség,
  • Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő

Egyéb információk:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig,
  • Hétvégi munkavégzés NINCS!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola