Projektkoordinátor (építőipari terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk több, mint 20 éves háttérrel rendelkező, prémium minőségű beltéri ajtók, ajtórendszerek kereskedelmével és beépítésével foglalkozó vállalat.

Csapatuk bővítése miatt keresünk számukra

PROJEKTKOORDINÁTOR (építőipari terület)
kollégát, aki a projektek megalapozásával fog foglalkozni.
Feladatok:
  • Műszaki árajánlatok, specifikációk összeállítása, készítése (műszaki specifikációk, tervrajz alapján méretezések, vasalatok, darabszám meghatározása)
  • Árajánlatok küldése, utánkövetése
  • Műszaki egyeztetések
  • Projektek nyomonkövetése, figyelemmel kísérése elejétől a végéig
  • Dokumentációk aktualizálása
  • Műszaki egyeztetéseken való részvétel, kapcsolattartás az ügyféllel
  • Kivitelező csapattal folyamatos kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú építészmérnök/építőmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat építőipari projekt előkészítésben, támogatásban
  • Építőipari tervrajz olvasás ismeretek
  • Magas excel ismeretek
Előny:
  • Építőipari középfokú/ felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv ismeret
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos projektek
  • Családias munkahelyi légkör
Munkaidő:
  • H-Cs 9-18
  • P 9-15
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzával jelentkezzen!