Karbantartó technikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos csapatukba keresünk, termelési tevékenységük támogatására

KARBANTARTÓ TECHNIKUS
munkatársat.
Főbb feladatok, munkák:
  • Gépek, berendezések módosítása, átépítése, fejlesztése
  • Újonnan létesülő célgépek gépészeti, elektronikai összeszerelése
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú elektronikai vagy gépész végzettség
  • Legalább 1-2 év karbantartásban szerzett tapasztalat gyártási területen
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pneumatika, hidraulika, mechanika jártasság
  • Tervezői program ismeret (INVENTOR)
  • Robotok legalább alap szintű ismerete (Fanuc, Sony, Mitsumi, ABB, Kuka)
  • PLC programok ismerete (Omron, Siemens)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal, választható cafetéria juttatások, bérlettámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rá frissített önéletrajzával rendszerünkön keresztül!