Project manager (exclusive irodaház projektek)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Magyarországon, Romániában, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik.

A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központjuk.

A csoport alapítása óta kifejlesztett:
65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál,
8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel,

Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

Mérnöki csapatukba keresünk most új PROJECT MANAGERT, aki az új EXCLUSIVE irodaházak kivitelezési projektjeit fogja vezényelni, a BERUHÁZÓI oldalról.

Feladatok:

  • Részt vesz a meglévő épületek bérlői kiépítésekben, az ezekhez szükséges tendereztetésben, árajánlatok nyomon követésében,
  • Kapcsolatot tart a vállalkozókkal és a bérlőkkel,
  • Egyezteti a műszaki tartalmat,
  • A kiértékeléshez szükséges összehasonlító táblázatokat és a döntést / kiválasztást elkészíti,
  • Beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Új beruházások esetén részt vesz a generál kivitelezővel és a vállalkozókkal tartott heti kooperációkon, feldolgozza és döntésre előkészíti az előterjesztéseket,
  • Az építkezésen követi a haladást, kezdeményezi a kiigazításokat, ezt dokumentálja,
  • Közreműködik a havi teljesítés elbírálásában,
  • Tartja a kapcsolatot a hatóságokkal, az önkormányzattal, a kivitelezővel és beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Együttműködik a marketinggel és ezen belül a property managerrel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi építészmérnök VAGY építőmérnök végzettség,
  • Legalább 4-6 év tapasztalat MAGASÉPÍTŐ építőipari projektekben projektvezetőként beruházói VAGY fővállalkozói oldalon,
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil, megbízható háttér.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem