Karbantartás vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Ki a Megbízó?

Partnerünk évtizedes szaktudással és töretlen szenvedéllyel készíti a hazai és nemzetközi piacra sajtjait. Olyan közkedvelt sajtmárkák gyártója, mint a Medve, Karaván, Pannónia és a Tihany válogatás.

Veszprémi gyártóegységükbe keresünk, most lelkes, tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÁS VEZETŐ

Szeretnél belelátni a sajtgyártás fortélyaiba és karbantartás oldalról támogatni azt?

Gyorsan átlátod a folyamatokat és képes vagy újratervezni valamint átszervezni egy adott területet?

Szeretnél részese lenni egy speciális technológiai folyamatnak és ehhez egy 12 fős csapatot irányítani?

Megvan a vezetői attitűdöd, amivel megfelelően tudod kontrollálni a folyamatokat és a csapatot?

Magadra ismertél a leírás alapján? JELENTKEZZ, mert ez a lehetőség Neked szól!

Milyen feladataid lesznek?

  • Üzemeikben működő termelő gépek, berendezések műszaki állapotának közép- és hosszú távú fenntartásához szükséges területi stratégia kialakítása és megvalósítása
  • Gépek műszaki állapotának fenntartása és rendelkezésre állásának biztosítása a karbantartó csoport irányításával
  • Karbantartások megtervezése és felügyelete, szükséges karbantartói erőforrás tervezése a napi operatív munkához és a projektekhez
  • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
  • Karbantartó csapat szakmai irányítása, képességeik felismerése
  • Karbantartó csapat teljesítményének nyomon követése, kompetenciájuk fejlesztése
  • Kapcsolattartás gép gyártókkal, gépbeszállítókkal
  • A munkakörnyezet biztonsági, környezetvédelmi szabályok szerinti biztosítása
  • Karbantartó munkakörre és a támogatott területre vonatkozó munka-, tűz-, és egészségvédelmi szabályok betartása és betartatása
Mi az, amit elvárásként állítunk eléd?
  • Felsőfokú műszaki (villamos-/gépészmérnöki) végzettség
  • Kiváló műszaki, gépészeti és karbantartási ismeretek
  • Minimum 5 év karbantartási és  3 év vezetői tapasztalat
  • Gyakorlatias szemlélet, szakmai vezetésre való képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önállóság, határozottság, jó szervező készség, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs, elemző-, szervező- és problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos, pro-aktív, együttműködő személyiség
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
Az már csak hab a tortán, HA van:
  • Multinacionális, gyártó környezetben szerzett gyakorlatod
  • PLC és pneumatikai ismereteid
  • SAP és TPM ismereted
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalatod

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Piacképes alapbéren felül cafetériát
  • Allianz egészségkártyát

Hol található a munkavégzés helye?

  • Veszprém megye

Úgy gondolod meghallgatnád a pozíció részleteit? Jelentkezz szakmai magyar nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!