Pénzügyi munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerem külföldi tulajdonban lévő cég. Kimagasló minőségű patikai termékek forgalmazásával foglalkoznak.

Csapatukba keressük új munkatársukat

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS
pozícióba.
Feladatok:
  • Számlázás (6 országra kiterjedően)
  • Bejövő számlák érkeztetése
  • Átutalási megbízások rögzítése
  • Költségek allokációja
  • Könyveléshez szükséges anyagok biztosítása a külsős könyvelők részére
  • Könyvelőkkel, partnerekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben
  • Döntéshozatali folyamatokban való részvétel
Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2 év pénzügyi/számviteli területen szerzett tapasztalat, számlázásban való jártasság
  • Angol középfokú nyelvtudás (írásban és szóban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (főleg excel), valamilyen számlázó program ismerete
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+bónusz)
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek
Munkavégzés helye:
  • Árpád híd vonzáskörzete
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest