Biztonságtechnikai rendszerszerelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ki a Megbízónk?

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

BIZTONSÁGTECHNIKAI RENDSZERSZERELŐ
Milyen feladatok várnak Önre?
  • Beléptető rendszerek szervizelése, javítása, karbantartása, oktatása (országosan)
  • Szoftverek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása, oktatása
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Elektronikai alapismeretek
  • PC működésének ismerete (összeszerelés, hardverműködés és hibakeresés szempontjából)
  • Windows munkaállomás és szerver operációs rendszerek adminisztrátori és felhasználói ismerete
  • Angol nyelvű dokumentációk megértése
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való gondolkozásra
  • Utazási hajlandóság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében vagy szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Linux munkaállomás és szerver operációs rendszerek adminisztrátori és felhasználói ismerete

Mit kínál a cég?

  • Versenyképes, tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • A teljesítmény elismerése
  • Biztos vállalati háttér
  • Új, modern telephely Budapesten, a XVI. kerületben
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias munkakörnyezet

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!