Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos csapatukba keresünk, termelési tevékenységük támogatására

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
pozícióba.
Feladatok:
  • APQP folyamat felügyelete a beszállítónál, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése.
  • Termék-bevezetési projektek támogatása, beszállítói PPAP csomagok felülvizsgálata és elfogadása.
  • Beszállítói auditok (IATF16949, VDA6.3) lebonyolítása, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése.
  • Aktív részvétel az SQM folyamatok IATF16949 követelmények szerinti működtetésében.
  • Vevőspecifikus követelmények betartatása, és azok képviselete a beszállítók felé
  • Beszállítói reklamációk kezelése. Nem megfelelő termékek esetén javító / megelőző tevékenységek meghatározása, megvalósításának ellenőrzése a beszállítói oldalon
  • Beszállítók teljesítmény értékelése, fejlesztése a minőségügyi elvárásoknak való megfelelés érdekében
  • Bejövő áru ellenőrzési csoport támogatása
Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség (vagy hasonló, releváns mérnöki végzettség)
  • Legalább 1-2 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat beszállítói oldalon, autóipari területen
  • Angol nyelvtudás munkanyelv szintű használata
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Döntési képesség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+ bejárás támogatás)
  • Fiatal, barátságos, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség (külföldi továbbképzésekkel, tréningekkel támogatják, fejlesztik a szakmai tudásod)
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (több irányból könnyedén megközelíthető akár tömegközlekedéssel is)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed várjuk jelentkezésed!