Építőmérnök (projektmérnök)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

PROJEKTMÉRNÖK / ÉPÍTŐIPAR

Feladatok:

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, ártükör készítése

  • Helyszíni vizsgálatok megvalósítása, eljárások elemzése, adatok értékelése

  • Kommunikáció, külső és belső kapcsolattartás

  • Kivitelezési ütemtervek készítése és betartatása

  • A felelős műszaki vezetők és műszaki ellenőrök munkájának támogatása

  • beszerzések előkészítése, kisebb értékű beszerzés önálló intézése

  • Alvállalkozói szerződések előkészítése

  • Az alvállalkozók munkájának ellenőrzése és koordinációja

  • Átadási dokumentációk összeállítása

  • Műszaki adminisztráció

  • Anyagmegrendelések bonyolítása

  • Projektben résztvevők munkájának segítése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnöki végzettség

  • Legalább 3 év építőiparban előkészítő mérnökként szerzett szakmai tapasztalat

  • Office 365 ismerete

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

  • Megbízható, pontos, precíz, lojális, csapatjátékos személyiség

  • Jó kommunikációs és multitasking képesség

Juttatások, ajánlat:

Családias, fiatalos csapat, modern, felszerelt iroda, stabil munkahely várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezzen rá önéletrajzával rendszerünkön keresztül!