Logisztikai ügyintéző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest
Munkaidő
teljes munkaidő

Hazánk meghatározó és dinamikusan fejlődő, magyar és nemzetközi piacokon is elismert agráripari cégcsoportja keres új munkatársat pilisvörösvári irodaházába a következő pozícióba:

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ (GABONA ÜZLETÁG)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a bel- és külföldi partnerekkel
  • Fuvarok, kiszállítások szervezése ellenőrzése
  • Dokumentációk karbantartása
  • Kapcsolattartás a vállalat többi részlegével (pl. termelés, pénzügy)
  • Számlák előkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adatrögzítés ügyviteli rendszerben

Elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Precizitás
  • Microsoft Excel és Word ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság

Előnyök:

  • Egyéb nyelvtudás (német, francia, orosz, lengyel, román, szlovák, szerb)
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Változatos, nemzetközi ügyletekhez kapcsolódó feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Innovatív cégkultúra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családbarát munkahely

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Munkavégzés pontos helye: Pilisvörösvár
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam