Junior beruházási manager

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ágazatában piacvezető kereskedelmi vállalat keres dinamikusan fejlődő fiatalos csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR BERUHÁZÁSI MANAGER

Főbb feladatok:
  • Ingatlanfejlesztési projektekben való részvétel, a tervezéstől a megvalósításig
    (Például: iroda építések, ipari csarnoképítés és bővítés)
  • Kivitelezői árajánlatok bekérése, kiértékelése, és a szerződéskötés előkészítése
  • Költség és ütemterv készítése és követése, a kivitelezési határidők felügyelete
  • Új épületek tervezésében való közreműködés
  • Együttműködés a műszaki ellenőrökkel és a helyszíni építésvezetőkkel
  • Ingatlanjaink üzemeltetési feladataiban való részvétel
  • Hatósági és szakhatósági engedélyeztetés, kapcsolattartás

A munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat
  • Határozott személyiség, proaktív hozzáállás
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előnyt jelent, ha rendelkezel építész-, építőmérnöki végzettséggel, továbbá műszaki ellenőri és/ felelős műszaki vezetői jogosultsággal

Amit a cég biztosít:

  • Céges autó, magán használatra is
  • Mobiltelefon (magán használatra is),laptop, teljes ruházat
  • Vállalati kedvezmények
  • Változatos munkakör, kihívásokkal teli komplex feladatok
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet, támogató csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!