Könyvelő (multinacionális vállalat)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik!
Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel.
A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok tapasztalt kolléga támogatásával,
  • Senior könyvelő munkájának támogatása,
  • Kontrolling munkájának támogatása: riportok és kimutatások készítése,
  • Részvétel vevői kintlévőség kezelésben,
  • Bevallások, beszámolók készítésében való közreműködés,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok,
  • 2 - 4 év szakmai tapasztalat könyvelésben,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás feltétele a pozíció betöltésének,
  • MS Office magabiztos szintű ismerete (kiemelten Excel).

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés és lendületes kiváló szakmai csapat várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kintlévőség kezelés/Behajtás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, ANGOL ÉS MAGYAR nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem