Belső értékesítési munkatárs (Debrecen)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha érdekli az értékesítés világa?
Ha szeretne egy professzionális értékesítői gárdát támogatni?
Ha szeretné az ügyfelek szakmai igényeit megismerni és valódi szakértőként segítséget adni számukra?

Ez a lehetőség most Önnek szól!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: BELSŐ ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Kereskedelmi értékesítő kollégák szakmai támogatása,
  • Részvétel az értékesítés teljes lebonyolításában (pl. rendelés felvétel, rögzítés, ár kalkulálás, árajánlatkészítés, kiszállítás vezénylés),
  • Reklamációkezelés,
  • Határidők betartása,
  • Kitűzött értékesítési célok elérése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi VILLAMOSMÉRNÖK végzettség,
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat műszaki értékesítésben VAGY műszaki projektek adminisztratív támogatásában VAGY műszaki ajánlatok készítésében,
  • Értékesítői szemlélet.

Előnyök:

  • Kereskedelmi végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Értékesítőként hasznosíthatja szakmai tudását,
  • Hosszú távra tervezhet,
  • Mindig időben és pontosan kapja a fizetését,
  • Munkaidő: hétfőtől - péntekig (8.00 órától 16.30 óráig)
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés: alapbér, cafeteria, jutalom lehetőség, éves bónusz,
  • Szakmai képzések biztosítása.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens

Egyéb információk:

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, hogy magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem