Munkavédelmi koordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

100% magyar tulajdonban lévő, építőipari szektorban működő, munkavédelmi ezen belül jellemzően biztonsági és egészségvédelmi koordinátori feladatokat ellátó, szolgáltató vállalkozás szeretné bővíteni csapatát egy főállású

MUNKAVÉDELMI KOORDINÁTOR

kollégával,
Budapesten, illetve az ország különböző pontjain, projektjeink függvényében.
Legfontosabb feladatok:
  • munkavédelmi feladatok ellátása projekthelyszíneken
  • kockázatértékelések készítése
  • beléptető rendszerek munkavédelmi támogatása
  • munkahelyek ellenőrzése, feljegyzések készítése
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • részvétel napi, heti kooperációkon/EBK auditokon
  • munkavédelmi dokumentációk készítése
  • balesetek kivizsgálása
  • jelentések készítése
  • hatóságokkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • egyéb kapcsolódó szakmai feladatok
Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:
  • középfokú munkavédelmi szakirányú végzettség (munkavédelmi technikus)
  • minimum 2 év építőipari ágazatban szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési rutin)
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • határozott fellépés
  • rugalmasság és mobilitás
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • szakmai alázat, fejlődésre, tanulásra való hajlandóság
  • nagyfokú felelősségvállalás
  • eredményes kommunikációs képesség
Előny:
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • felsőfokú munkavédelmi szakirányú végzettség (munkavédelmi szakember/szakmérnök)
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • elsősegélynyújtásról szóló tanfolyam
  • hatósági gyakorlat
  • saját gépjármű
Juttatási csomag:
  • megbízás alkalmazotti vagy alvállalkozói státuszban is lehetséges
  • bérezés megegyezés szerint, státusz függvényében
  • alkalmazotti státusz esetén céges autó biztosított
Munkavégzés helyszíne:
  • Budapest, illetve az ország különböző pontjain lévő projektek alapján
Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát!