Projektvezető gépésztervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Egy magyar tulajdonban lévő, fiatalos, modern gondolkodású, folyamatosan bővülő, egyedi célgép gyártással és robotcellákkal foglalkozó céghez

PROJEKTVEZETŐ GÉPÉSZTERVEZŐT

keresünk.

Milyen feladatok várják az új munkatársat?

  • Projektek leszállítása határidőre, a megfelelő minőségben, a költségkereteken belül

  • Projektcsapat vezetése (feladatok delegálása és teljesülésük követése, ellenőrzése)

  • Külső és belső érintettek menedzsmentje, kapcsolattartás a megrendelőkkel

  • Aktív részvétel az árajánlatok és koncepciók kidolgozásában

  • Az ajánlatadó mérnök műszaki támogatása

  • Projektek időtervének elkészítése, követése, betartatása

  • Projekt meetingek szervezése és vezetése

  • Projektek nyomon követése, riportálás a közvetlen vezető felé

  • Nem várt helyzetek kezelése, változásmenedzsment, megoldási javaslatok prezentálása

  • A berendezések telepítésének és beüzemelésének koordinálása

  • A projektek zárása

Olyan Senior munkatársat keresünk számukra aki rendelkezik:

  • Legalább 5-10 éves egyedi célgépek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalattal

  • Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettséggel

  • Tervező szoftverismerettel (előny: Solid Edge ismeret)

  • Stabil, kommunikáció képes angol nyelvtudással

Legyél rendszerszemléletű, proaktív, határozott, lendületes, analitikus gondolkodású, valamint fontos, hogy jó legyél a csapatmunkában!

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • PLM rendszerek ismerete

  • Automatizálási ismeretek (PLC, Robot programozás stb.)

  • Vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság

  • Egyéb idegen nyelvismeret

  • PMP, IPMA minősítés

Mit ajánl a cég?

  • Piacképes alapbér

  • 13. havi fizetés

  • Kötetlen, rugalmas munkaidő

  • Céges autó

  • Csocsó és Xbox lehetőség azoknak akik kicsit munka közben pihenni vágynak

Munkavégzés helye: Nagytarcsa