Kampánymenedzser (médiaügynökség)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk magyar tulajdonú cég, több éve ismert és elismert szereplők az ügynökségi palettán.

Komplex PR, média-és reklámszolgáltatásokat nyújtanak a megrendelők számára, most a média divíziójukat szeretnék bővíteni lelkes marketing szakemberekkel az alábbi pozícióba:

KAMPÁNYMENEDZSER

A kihívásokkal teli szakmai közeg mellett fiatalos csapat, új menő iroda a budai oldalon, illetve kutyabarát munkahely várja az új csapattagokat!

Feladatok:

  • Részvétel média stratégiák kidolgozásában és a médiatervek összeállításában,
  • Médiatulajdonosokkal történő egyeztetések,
  • Együttműködés a kreatív divízió tagjaival,
  • Médiakampányok menedzselése és nyomon követése,
  • A médiakampányok eredményeit és hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák és dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • 1-2 év tapasztalat médiaügynökségnél kampány koordinációban, média asszisztensként, vagy médiatervező/médiavásárló pozícióban,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Erős MS Office ismeretek,
  • Erős statisztikai és elemző munkavégzés,
  • Precizitás és gyors gondolkodás,
  • Kreatív és talpraesett személyiség,
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek.

Előnyök:

  • Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Család-és kutyabarát munkahely,
  • 13. havi fizetés,
  • AYCM Sportpass,
  • BKV bérlet,
  • Céges laptop és mobiltelefon magánhasználatra is.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Piackutatás/Elemzés
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Médiatervező/Médiavásárló
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Egyéb
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Elemző/Statisztikus/Adatbányász

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem